Про майстерню "Риза"

Майстерня з пошиву церковного одягу "Риза" функціонує з 2004 року, створюючи церковний одяг та інші речі церковного вжитку, що знайшли своїх покупців не тільки в Україні, але й закордоном: Сполучених Штатах Америки, Канаді та країнах Європи.

У пошитті ми використовуємо тканини українського, грецького, російського та іншого виробництва. Виготовлені в майстерні вироби, а саме: архієрейський, ієрейський, дияконський одяг, стихарі, дальматики, підрясники, ряси, хоругви тощо, потрапляють до нашої мережі спеціалізованих магазинів під назвою «Церковні тканини», а вже звідси мандрують у різні храми, милуючи людське око. Тут Ви зможете придбати ще й різноманітні тканини для пошиття церковного одягу, швейну фурнітуру. Досвідчені продавці-консультанти з радістю допоможуть Вам у виборі товару, порадять оптимальні варіанти. Якщо на даний момент немає потрібної вам продукції, Ви можете зробити замовлення, яке буде виконане в найкоротші терміни.

Вишивка як невід'ємна частина сакрального одягу, бере свої початки з давніх-давен, вдосконалюючись, додаючи до своєї колекції все нові і нові візерунки. Кожний елемент одягу, прикрашений вишивкою, несе в собі християнські традиції.

Технічна революція XXI століття заторкнула всі сфери людського життя та діяльності людини: чи в побуті, чи в науці, чи... у мистецтві, серед якого гідне місце займає вишиття сакрального одягу та атрибутів. Сучасний церковний одяг, оздоблений машинною вишивкою, представляє собою витвори мистецтва, точність механіки в яких тісно пов'язана з людським талантом та ідеями, прагненням до прекрасного.

Наша майстерня обладнана найновішою вишивальною комп'ютерною технікою з програмним забезпеченням, що дозволяє швидке виконання замовлень різного ступеня складності та доступні ціни на вироби.

Переваги машинної вишивки полягають у довговічності та яскравості кольорів, зберігаючи привабливий вигляд речей на довгі роки. Застосування машинної вишивки збільшує можливості виконання складних малюнків, що надає виробові дорогого та ефектного вигляду.


Майстерня риза в роботі Майстерня риза в роботі Майстерня риза в роботі Майстерня риза в роботі

 Якщо ж не маєте змоги приїхати особисто до Львова, пропонуємо Вам можливість замовити нашу продукцію на сайті у розділі “Замовлення”. Після того, як Ви здійснили замовлення та залишили свої координати, ми обов'язково сконтактуємося з Вами для безпосереднього обговорення термінів виконання замовлень та способів їхньої доставки по території України, а також за кордон. Наші адреси та телефони можна взнати у розділі сайту "Контакти".

Грамота - Риза Грамота - Риза

Майстерня з пошиву церковного одягу "Риза" відзначена нагородою за сумлінну працю на славу Христової церкви, здобувши визнання серед духовних кіл.

Основним завданням майстерні є виготовляти якісні, красиві вироби, які би перш за все служили на славу Божу та були зручними для священослужителів під час їхнього служіння. Тому, купуючи товари, вироблені в нашій майстерні, Ви вносите свою часточку у розвиток церковної культури і поширення Христової традиції.

Майстерня з пошиття церковного одягу “Риза” © 2007-2011