FAQ

Яка щільність тканини та її склад?
від 390 до 560 грамів на метр погонний для шовку, і 580-650 грамів на метр погонний для шовку з металонінням (парча). Склад тканини: 60% поліестер та 40% віскоза з використанням поліамідних та поліефірних монониток. Може змінюватись залежно від виду тканини.
Як відбувається купівля тканини та доставка її покупцю?
Ми формуємо замовлення за телефоном вайберу або ел. поштою, детально обговорюємо найменування, колір, кількість та вартість тканини, Ви його перевіряєте та затверджуєте, і після погодження, надсилаю обрану Вами тканину компанією вантажоперевезення, зручною для покупця, упаковану в поліетиленовий та поліпропіленовий мішки, після відправки я повідомлю Вам номер багажної декларації та дату прибуття замовлення у вказаний населений пункт. Вартість доставки залежить від ваги, габаритів посилки та відстані до пункту призначення. Оплата за доставку посилки здійснюється за рахунок покупця у пункті видачі.
Як відбувається оплата товару?
Оплата відбувається шляхом зарахування готівки на наші реквізити в «Приват Банку», або іншому банку, шляхом безготівкового розрахунку, або післяплатою при отриманні посилки в компанії вантажоперевезення.
Як відрізнити справжній шовк від його штучних підробок та замінників?
Потрібно взяти запальничку. Витягнувши кілька ниточок з тканини, що вас цікавить, ви підпалюєте їх і відразу ж нюхаєте - шовк повинен пахнути паленим рогом або вовною. Поліестер на відміну від шовку плавиться, а віскоза тліє і пахне паленим папером. Запеклу грудочку шовку можна розтерти в пальцях, як звичайний вуглик. От і все.